top

Oferte vacante strainatate 2024 Paste 2024 Bulgaria Holiday Village Santa Marina 3* - All Inclusive Light
ATENTIE! Aceasta oferta este inactiva!
Oferta a fost activa in intervalul 17-02-2020 > 05-04-2020

Oferta

Detalii Hotel

Pune o intrebare

Review

Harta

Oferta de Paste 2024 la Santa Marina Holiday Village 3*

HOLIDAY VILLAGE SANTA MARINA 3* - https://www.santamarina.bg/en
      Santa Marina de 3 stele din Sozopol este un complex situat la sudul Marii Negre, chiar deasupra plajei Regelui (King's Beach), la numai 150 de metri de malul marii si in imediata apropiere a orasului, fiind inconjurat de pini si vegetatie luxurianta. Santa Marina Holiday Village beneficiaza de o locatie excelenta pe litoralul bulgaresc, la numai 2 km nord de orasul antic Sozopol si la doar 34 km sud de orasul Burgas. Santa Marina este compus din vile de trei si patru etaje si dispune de numeroase facilitati si conditii deosebite, printre care patru piscine in aer liber, restaurante, baruri, facilitati sportive si de agrement. Este ideal pentru familii cu copii, cupluri sau grupuri de prieteni care isi doresc o vacanta la mare intr-un cadru natural deosebit si conditii excelente.

"The Singer" este un interpret, instrumentis, textier și producator muzical din Romania, care se remarcă prin calități artistice aparte și este printre putinii interpreti de muzica ce abordeaza cu usurinta diferite genuri muzicale, fiind recunoscut pentru calitatea interpretarilor artistice.
Este fondatorul trupei The Singer Band una dintre cele mai apreciate trupe de muzica live din Bucuresti și proprietarul studioului de producție muzicala The Singer - Music and Sound Studio.
Cocheteaza cu muzica din fragedă copilărie, reușind să câștige de-a lungul timpului, numeroase premii în industria muzicală, dar mai ales aprecierea publicului.
"The Singer" - solistul trupei cu același nume, vă invită la un progam muzical special cu ocazia sarbatorilor Pascale, la Hotel Marina - Bulgaria, unde veți petrece momente unice pe acorduri de:
- muzică live - coveruri internaționale, șlagăre românești, evergreen-uri și hit-uri actuale
- program folcloric, muzică populară de ascultare și de joc din toate zonele României
- muzica greceasca, macedoneasca / armânească.
- muzica lăutareasca si de petrecere
- gipsy music
Servicii incluse la oferta Paste 2024:
- Pachet cazare 3 nopti cu All Inclusive Light
Descriere Concept All Inclusive Light:
- Mic Dejun bufet 08:30-11:00 (bauturile incluse: apa, suc, cafea, ceai, lapte, cacao)
- Pranz bufet 12:30-16:000 (bauturile incluse: apa, suc, cafea, ceai, vin, rachiu, bere)
- Cina bufet 18:00-21:30 (bauturile incluse: apa, suc, cafea, ceai, vin, rachiu, bere)
Variante de meniu Vegan si Vegetarian sunt disponibile la cerere
- Cina Festiva de Paste pe 19.04.2020, in compania cantaretului "The Singer" din Romania
- Animatie pentru copii
- Activitate de vopsit oua pentru adulti si copii, 18.04.2020
- Parcare
- Wifi individual pentru fiecare camera
- 20% discount pentru inchirierea terenurilor de tenis
Program festiv de animatie:
17.04:
- 14:00 check-in si cazare
- 17:00 jocuri si entertainment cu animatori profesionisti
- 18:00 mini disco pentru copii
18.04:
- 10:00 pictat oua de Paste
- 11:00 jocuri in aer liber
- 16:00 activitati artistice de Paste
19.04:
- 10:00 competitie cu oua de Paste
- 11:00 treasure hunt cu oua de Paste
- 16:00 jocuri si activitati cu animatori profesionisti
- 20:00 cina festiva cu program artistic in compania cantaretului "The Singer" din Romania
20.04:
- 10:00 suvenir creativ de Paste
- 12:00 check-out
- Handling Fee: 0.50 euro/zi/pers
Servicii excluse:
- Asigurare Storno si medicala de calatorie
- Tenis de camp, tenis de masa, darts, sporturi pe apa.
- Tratamente Spa, masaj, servicii medicale.
- Baby cot
Recomanda oferta Paste 2024 la Santa Marina Holiday Village 3* pe retele sociale

Oferte similare pentru Paste 2024 Bulgaria Sozopol

Nota clientii nostri

Fii primul turist Family Travel care scrie un review la acest hotel

Nota turisti TripAdvisor:

(4.0)

Bazat pe 250 review-uri

Location: 4.5 stele

Sleep Quality: 4.0 stele

Rooms: 4.5 stele

Service: 3.5 stele

Value: 4.0 stele

Cleanliness: 4.5 stele

"Am ramas cu o experienta placuta si multe amintiri din vacanta aleasa. Multumesc FamilyTravel pentru recomandare si sa pregatiti in continuare destinatii la fel de placute. Ne vedem in curand"
Testimoniale
Doamna Pop: Voiam sa va multumesc pentru oferta si promptitudine, totul a fost OK, hotelul Caraiman din Sinaia este f. frumos si Revelionul a fost deosebit, multumim mult!...
Ratings and Reviews Powered by TripAdvisor
logo tripadvisor